www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Home Forums Články Diskusia k článku: Dakar 2015 a Honda

Diskusia k článku: Dakar 2015 a Honda

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)
Autor Príspevky
Autor Príspevky
25. 9. 2014 17:20 #17961

Haro007

Diskusia k článku Dakar 2015 a Honda

25. 9. 2014 19:47 #17964

Anonymný

Pri tomto citani ma naplnaju volake take zmisane pocity. Ako hondaka hrdost (ktora ale kazdym novym modelom klesa), a ako pomali veteranistu sklamanie z toho kam to cele smeruje.

Volaco velmi podobne ako ked sa ti svokra zabije v tvojom novom aute. Cil nevis ci sa mas tesit alebo smutit.

26. 9. 2014 08:17 #17965

Marek1976

Haro parádinel, skvelý článok a rozmýšľam kde na tie interné pikošky chodíš 😉 No uvidíme čo nás čaká a ako to bude prebiehať na Dakare 2015. Ja len dúfam že našim sa bude dariť lepšie než tento rok 😉
Bacaono 😀 stou svokrou si to zabil 😀

26. 9. 2014 11:29 #17966

Miro Nezdoba

vzdy su minimalne dve cesty a v tomto pripade je to jasne vidiet,bud si dobrodruh so srdcom alebo si kupujes listky na kolotoc.co je ale super je fakt ze casom sa objavia aj specialy pre nadsencou bez vela love bo vsetko moralne starne okrem srdcoviek.-)takze ci uz tak alebo onak bunky sa rozmnozuju stiepenim a to co si robi dalsia nova bunka vo svojom volnom case tak to sa da akurat respektovat do urcitej mieri.drzim palce Honde ale pochybujem ze tam citit srdce na druhej strane Ktm je jednoducho nasiaknuta pustou a preto loajalita je na mieste a chvala bohu je neviditelna a citit ju.sam som mal nie jednu hodnu ale tak ci onak tie europske stroje su proste nase ,cim primitivnejsi tym lepsi do urcitej mieri.jednoduchost znamena aj jeden duch takze v tomto pripade to bude duch Dakaru ale skutocneho aky poznal Thierry Sabine ,nie vzdy potrebuje clovek drzat krok s Edisonovcami.super clanok Haro.

Zobrazujú sa príspevky 4 - 1 cez 4 (z 4 celkovo)

Pre odpovedanie v tejto téme sa musíte prihlásiť.

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií