www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

PILISCSEV 2016

autor: Haro007, 28. 1. 2016, Diskusia k článku (počet reakcií: 7) PILISCSEV 2016

Kalendár nám prehupol do roku 2016 a je opäť čas na plánovanie sezóny. Pieskové preteky v Piliscseve sa ujali a májový termín býva pre účastníkov preverením kondície po zime. Tak tomu bude aj v tomto roku.

Mastodontí seriál odštartuje práve na známej trati v Maďarsku v termíne 6.5. – 8.5.2016. Jesenný maratón nebude, možno ho nahradí závod na ukončenie sezóny v októbri, buď v Maďarsku alebo na Záhorí. Awiova rally sa tým presunie na september 2016.

02

Zápolenie v Piliscseve vyhlasujem ako maratón s hromadným štartom, pričom budú triedy Race a Turist, ako býva zvykom. Race odpretekajú plné 4 hodiny, Turist 2,5 hodiny. Preto odporúčam ladiť kondíciu, inak budete musieť oddychovať. Formát pretekov zostáva viac menej zachovaný, aj registrácia, poplatok a zázemie. Kontaktný článok s registráciou očakávajte v marci.

03

Trať povedie z známych terénoch, no nevyhne sa vylepšeniam. Ak sa podarí, pribudne pieskových úsekov a odbudne tých jamovo hlinových. Dĺžka zostane približne rovnaká, takže najlepší strelci najazdia za 4 hodiny do 30 okruhov. Ak rátame okruh mierne nad 6 kilometrov, bude potreba palivo na cca 200 kilometrov. Tankovanie bude penalizované odrátaním jedného okruhu, preto vopred upozorňujem na tento fakt. Ostatné sa dozviete včas. Teším sa na hojnú účasť. A aby som nezabudol na bufet, partia okolo Janky nás poctí návštevou opäť!

Haro

04

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií