www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

JURO a SIMONA

autor: Haro007, 8. 10. 2016, Diskusia k článku (počet reakcií: 1) JURO a SIMONA

Dnes presne o 14:00, teda v skutočnosti o 14:12, sa pohla v Mojmírovciach čudná kolóna. Vpredu prdkali 4 motorky, ovešané bielymi stuhami, za nimi sa sunul Golfík a na konci zase 4 motorky. Potom nasledoval rad nepodstatných plechoviek. Všetci okrem mňa aj vytrubovali, lebo ja klaksón nemám, alebo nefunguje. Bača viedol hlučného hada cez celú dedinu, „nech selláci viďá, jako sa motorkár žeňí“. Veru veru, kamarát a motorkár Juro sa navliekol do chomúta. A dokonca dobrovoľne. Asi bolo načase, pretože v Golfíku sa viezol okrem Simony a Jura aj ich synček. Týmto končím moralizovanie.

Meškanie procesie malo svoj dôvod. Nedlho pred štartom mladoženáč vyskočil v košeli na Radovu novú KTM 990, narazil si na hlavu blembák a v rachote výfukov zmizol. Iba kravata za ním viala. Na úľavu nevestinej rodiny dofičal po štvťhodinke roztrasený naspäť. Zrejme nie z počtu koní, ale z nastávajúcich udalostí.

02

V malom kaštieli, prerobenom na múzeum, prebehol občiansky obrad. Čakajúc vonku sme hádali, či bude ženích robiť obštrukcie, ako kamoš na vysokej. Vtedy sa vydržal  po otázke „Beriete si prítomnú…?“ ošívať rovnú minútu, ktorá nám pripadala ako hodina a neveste so svokrou ako večnosť. Vyhral stávku, basu šampanského a svokrinu doživotnú nenávisť. Ale Juro je slušák, po maličkom zaváhaní prikývol a pridal aj podpis.

Prvá skúška manželstva bude počas návštevy mojej garáže v novembri, odkiaľ doteraz nikto neodišiel rovným krokom. Nevesta na túto skutočnosť iba zagúľala očami, ale zrejme vychádzku dostane. A, samozrejme, ešte predtým bude Piliscsév. Tréning náročný na motorku, telo a pečeň absolvovať musí. Neúčasť berieme ako zradu!!!

04

Nakoniec kamošovi, jeho šarmantnej žienke a synčekovi prajeme veľa šťastia a aby im to dlho predlho vydržalo. A do roka nový prírastok do rodiny, nech nám sem niekto nenavozí Arabov s odôvodnením, že vymierame kua. Tak sa snažte!

Haro + motorkári

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií