www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Bačov memoriál 2019

autor: Haro007, 5. 3. 2019, Diskusia k článku (počet reakcií: 2) Bačov memoriál 2019

Odchod kamaráta Ondra do večnosti, ktorého snáď každý poznal pod prezývkou Bača, bol neveselou udalosťou minulej jesene. Po poslednej rozlúčke som sa zaprisahal, že na jeho počesť zorganizujem stretnutie motorkárov. Také, kde si uctíme Bačovu pamiatku nie trúchlením a minútou ticha, ale burácaním motorov na poriadnych pretekoch. Za účasti členov rodiny aby videli, že Bača stále žije medzi nami.

A hľa, stal sa zázrak a na Ministerstve obrany SR vydali mimoriadnu povolenku na naše zámery. Dňa 6.4.2019 by sme sa mali stretnúť na pieskoch Záhoria na spomienkovom moto maratóne. Ešte chýba povolenie od Správy CHKO Záhorie, no pre vysoký dátum informáciu musím vypustiť von teraz s rizikom, že zatiaľ nie je všetko na 100%.

Predbežne môžem oznámiť, že pôjde o jednodňovú akciu hlavne pre ťažké endurá. Ráno potrénujeme, potom popretekáme okolo 2,5 hodiny v kuse, vyhodnotíme a pospomíname. Pieskovú jamu vynechávame, no hlbokého piesku si na okruhu užijete dosýta a ešte viac. Podrobnosti a delenie na kategórie uverejním zakrátko v registračnom článku. Podujatie pobeží za každého počasia, lebo piesok je síce nemilosrdne namáhavý, ale prívetivý k rozmarom počasia. Sledujte stránku, zakrátko pustím registráciu pre 100 účastníkov.

Haro

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií