www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

ATE MOTO Days 2014

autor: Haro007, 10. 6. 2014, Diskusia k článku (počet reakcií: 0) ATE MOTO Days 2014

Už po druhýkrát sa bude konať stretnutie nadšencov rally a adventure turistiky. Cez víkend 20. – 22. júna sa v mestečku Kremnica bude konať druhý ročník ATE MOTO Days. Počas dvoch dní bude pre vás pripravený bohatý program.
Enduroškola s Jarom Katriňákom mala mimoriadny úspech minulý rok a preto sme Jara pozvali aj tento rok. Nebudú chýbať ani testovacie jazdy a na jednom mieste si budete môcť vyskúšat cestovné endurá viacerých značiek. Už teraz je potvrdených 8 motocyklov od BMW, KTM a Suzuki a ďalšie by mali čoskoro pribudnúť.
Zaujímavý program bude pokračovať aj večer. V piatok večer sa pripravte na stretnutie s Ivanom Jakešom.  Ivanove rozprávanie o rally Dakar doplní film „Svet patrí tým, čo sa nepos…“
https://www.youtube.com/embed/AhUnGrhp1dE
V sobotu bude večerný program predovšetkým o cestovaní. Na akciu zavíta mladá cestovateľka Dominika Gawliczková a slovenský „exot“ Marek Slobodník. Pripravených bude aj niekoľko origiálnych filmov od účastníkov. Program sa rozdelí na dve časti. Cez deň bude akcia prebiehať v areali enduro trate v Kopernici a večer program v hoteli Golfer v Kremnici.

Piatok
Kopernica, enduro trať

Kremnica, hotel Golfer

Sobota
Kopernica, enduro trať

Kremnica, hotel Golfer

Registrácia, cena a ubytovanie: Pred akciou je potrebne zaregistrovať sa a uhradiť poplatok 10 eur, resp. od 17. júna 15 eur. Registráciu vybavíte jednoducho emailom na adresu registracia@ate-days.sk. Pri registrácii si možte rezervovať temín enduro školy a testovaciu jazdu.
Ubytovanie:

Viac info o registrácii a ubytovaní nájdete na našej stránke http://www.ate-days.sk/index.php/prakticke-info/registracia

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií