www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Zdakarieva sa – reporty

autor: Haro007, 30. 12. 2015, Diskusia k článku (počet reakcií: 1) Zdakarieva sa – reporty

Aj v sezóne 2016 Vám ponúkam na sledovanie spriaznené stránky, ktoré majú priestor a kapacity pre podrobné spracovávanie denných správ z Dakaru 2016, prípadne ich aktualizácie a podobne. Určite sa oplatí sledovať Motoride.sk a predpokladám, že aj Countrycross.sk. Ja prinesiem sumárne spravodajstvo po návrate oboch našich reprezentantov z Južnej Ameriky.

Samozrejme, účinkovanie Števa Svitka a Ivana Jakeša bude možné sledovať aj na ich facebookových fan stránkach. Na Števovu bude prispievať Maroš Kubačka na Ivanovu Marián Smyčka.

ondrej-zaruba-zstudio

Tak, ako po minulé roky, cestuje na Dakar aj český fotograf a cestovateľ Ondrej Záruba. Po každom ročníku vydá krásnu knihu fotografií so zábavným a dobrodružným textom. V ňom sa nevenuje samotnému pretekaniu, ale príbehom zažitým počas vlastného fotenia v Južnej Amerike. A že je čo čítať! Tento raz sa k nemu pridal aj kamoš Jirko Vepřek, s ktorým som príma pojazdil v Tunisku a napríklad s prehľadom vyhral preteky v Piliscseve. Venuje sa aj fotografovaniu divých šeliem v africkej prírode. Po návrate nám venujú niekoľko záberov na uverejnenie.

foto-0342

Ostatné si dosledujeme v televízii, kde zrazu, začína záujem o moto šport, aby zase v priebehu roku bol na nule. Myslím, že naše spravodajstvo z akejkoľvek oblasti nič nehovorí o realite, ale iba o záujmoch mocných. Presstitúcia na pohľadanie ubližuje pravde všeobecne, na našom konkrétnom piesočku enduro a rally športu. Snáď sa v týchto dvoch týždňoch vypočítavého „osvietenia“ médií dozvieme čo najradostnejšie správy pre Slovensko!!!

Text: Haro, foto: internet

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií