www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Romania Baja 2013 pre nezáujem odvolaná

autor: Haro007, 19. 8. 2013, Diskusia k článku (počet reakcií: 12) Romania Baja 2013 pre nezáujem odvolaná

S ľútosťou oznamujem, že pre malý počet predbežne zaregistrovaných účastníkov Romania Baja 2013 odvolávam. Každé podobné podujatie nemôže jestvovať ako zbožné prianie tvorcov a organizátorov. Život jej vdýchnu až samotní účastníci a pretekári. To sa nestalo a tak Baja Romania z dôvodov malého záujmu zomiera. Bohužiaľ už navždy. Po porade so spoluorganizátormi to považujeme za jediné možné riešenie.

Na konci leta 2012 som uprednostnil pochybné sľuby MO SR o možnosti usporiadania pieskovej Baja na Záhorí na úkor Romania Baja. Dodnes rozhodnutie ľutujem, pretože inak stretnutiu v Rumunsku nič nebránilo. Zrejme je ťažké po dvojročnej odmlke nadviazať na úspešný premiérový ročník. Možno je chyba inde, no to nebudem skúmať. Nezvyknem sa ohliadať dozadu a aj preto týmto považujem rumunskú organizačnú story za minulosť. Bez pokusu v budúcnosti o vzkriesenie. Nemôžem dobrú vôľu Rumunov, ochotu sponzorov a obetavosť pomocníkov ťahať za nos donekonečna. Ešte sa pokúsim o jarnú Sand Baja v Maďarsku, kde nechcem zahodiť už povybavované záležitosti.

Týmto sa ospravedlňujem prihláseným jazdcom, sponzorom, spolu organizátorom a fanúšikom za neusporiadanie preteku. Nikomu sa nechce zrušiť dielo z ? vybudované, ale úsilie vystrelené do prázdna a mínusová ekonomika hovoria jasné nie.

Samozrejme do oblasti sa budem rád vracať na tréning a relax naďalej, napríklad aj v termíne zrušeného preteku. Asi to tak malo byť, rešpektujem riadenie osudu a budem viac úsilia venovať pretekaniu vlastnému.

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií