www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Pozvánka na Sand Rally 28.4.-29.4.2012

autor: Haro007, 29. 3. 2012, Diskusia k článku (počet reakcií: 4) Pozvánka na Sand Rally 28.4.-29.4.2012

Niet nad dobrý pretek, s dobrou partiou, v dobrom prostredí a dobre dostupný. Tú možnosť máme už po tretíkrát. Populárna „rally“ na piesku pre ťažké endurá jednoducho opäť bude.

Oficiálnym organizátorom je EnduroClub Malacky s mediálnou podporou MotoRideAdvRiders a s technickou podporou KTM Bratislava X-Fun Moto.

Základný tábor rozložíme na známej trati v Malackách u Vlada Ružičku. Tento krát sa však zdržíme dlhšie ako bývalo zvykom. Preteky budú dvoj denné a tým aj zaujímavejšie. Na konci apríla je totiž jeden zaujímavý termín. 1. máj ako deň voľna je v utorok a preto nie je problém získať predĺžený víkend nepracovaním aj v pondelok.

Po nekonečných vybavovačkách po celom Záhorí, po vybojovaní vojny s ochranármi a úradmi sa nakoniec ľudský faktor ukázal ako rozhodujúci a sľubne vypadajúce plány sa opäť museli okresávať. Nevadí, aj tak sme vymysleli zápolenie pre všetky kategórie na piesku.

Stretneme sa v piatok popoludní 27.4.2012, kedy prebehnú technické prebierky a ubytovanie v stanoch alebo v autách. K dispozícii budú chemické wc, barel s vodou, bufety a trať na nemeraný tréning.

V prvý deň preteku (sobota 28.4.) sa po rozprave krátkym presunom dostaneme na blízku motokrosovú trať s pieskovým podkladom, rozšírenú a upravenú pre jazdu na mastodontoch. Lavice, tobogány a bubny sa doplní malá enduro vložka. Štartovať budeme jednotlivo v dvoch rozjazdách, zakaždým na 12 okruhov. Meranie celkového času zabezpečí elektronická časomiera, okruhy odrátame manuálne značením na špeciálnu nálepku. Večer návrat, guláš a pivo a…

V druhý deň (nedeľa 29.4.) zostaneme v Malackách a zopakujeme si opäť štart jednotlivo, tentoraz na 2x 8 okruhov. Pri dobrej organizácii plánujeme ešte hromadné superfinále pre 12 najlepších z každej kategórie už iba na 4 okruhy. Večer  celkové vyhodnotenie a zábava. Odchod podľa potreby v nedeľu večer alebo v pondelok ráno.

Kategórie zostávajú pôvodné, čiže 1V 600, 2V 800 a 2V nad 800. Bonusovka bude SuperHroch: GS-ká, Varaderá a podobné buldozéry.

Registrácia prebehne na portáli MOTORIDE, kde budú uverejnené mená pretekárov aj kategória. K dispozícii dávame 120 miest, prednosť majú vyhlásené kategórie. V prípade účasti ľahších motoriek mimo kategórie sa treba dohodnúť s usporiadateľom pretekov. Tento rok sme zvolili platbu vopred, pretože je k dispozícii slovenský aj český účet a nebude problém s prevodom.

Celkové cena za pretek je 53,-€. Tá obsahuje:

Pri registrácii na mieste a platbe v hotovosti je štartovné 70,-€. Ľadvinky, rodinný príslušníci a iný sprievod majú vstup ako diváci zadarmo, v prípade prespania netreba doplatiť. No snáď by sa patrilo niečo utratiť v bufete…

Tešíme sa na Vás

Awia, Haro a Vlado

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií