www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Posledné pokyny pred SAND BAJA 2013

autor: Haro007, 10. 4. 2013, Diskusia k článku (počet reakcií: 0) Posledné pokyny pred SAND BAJA 2013

Termín preteku sa blíži a počasie ukazuje zlepšenie, preto dovoľte pripomenúť niekoľko dôležitých faktov a pridať nejaké nové informácie.

Prebierky začínajú v piatok 12.4. o 12:00 v areáli Enduroclubu (S 48°28´12,66“   V 17°00´41,52“), kde bude aj bivak. Ku komisárovi sa treba dostaviť s vyplnenými dokumentmi, s čistou a technicky spôsobilou motorkou. Ukázať musíte aj platné dokumenty, predpísané chrániče, lekárničku, mobil. Platba buď nabehla, alebo sa preukážete potvrdením, prípadne zaplatíte na mieste v hotovosti. Štartové číslo si nalepíte v mieste prebierky na čelný štít motorky!!! Potom môžete odjazdiť prológ a prípadne ďalej trénovať.  Vyhlásenie víťazov plánujeme na nedeľu 14.4. medzi 15:00 a 16:00.

Na sobotný a nedeľný pretek odporúčam na presun GPS. Štart, bufet a časomieru umiestnime vedľa pieskovej jamy na spojnici obce Mikulášov a Plavecký Mikuláš (S 48°32´00,16“  V 17°15´05,43“). Toto je kontaktné miesto aj pre divákov.

Preteku sa zúčastní ako čestný hosť Zlatko Novosád, jeden zo slovenských elitných jazdcov dosahujúci svetovú úroveň. Zajazdí na Husqvarne 650 a pre nás amatérov to znamená výbornú príležitosť na porovnanie vlastnej výkonnosti. Veľmi sa tešíme!

mitas-T

Výkonným pretekárom s ambíciami sa zíde kamelbak s nápojmi. Ostatní budú mať možnosť postáť pri bufete a v priebehu preteku sa posilniť. Budeme pretekať hodiny, preto nepôjde o sekundy. Medzi pretekmi v sobotu bude napoludnie prestávka.

Bandasky s palivom odnesie sprievodná dodávka na miesto štartu. Pre zapadnutých a pokazených jedincov zabezpečíme vytiahnutie a dopravu do miesta štartu, odtiaľ v prípade núdze zopár motoriek odvezieme do bivaku.

Večer bude od 22:30 nočný kľud, počas neho je zakázané hlukom rušiť odpočívajúcich pretekárov. Počítajte s ranným vstávaním okolo 6:00, na oneskorencov sa nečaká. Konkrétnosti budú na prvej večernej rozprave v piatok o 20:00. Jazdci, ktorí z objektívnych príčin nestihnú prebierky v piatok môžu individuálne požiadať o ich neskoršie vykonanie. Túto výnimku udelíme iba v odôvodnených a vopred ohlásených prípadoch.

Haro a Vlado

imagesCAGYHQGE

MITAS-logo

ContinentalLogo

momul-logo

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií