www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Piliscsev Maraton 2017 – registrácia

autor: Haro007, 4. 3. 2017, Diskusia k článku (počet reakcií: 3) Piliscsev Maraton 2017 – registrácia

Mráz nám postupne slabne, slnko ukazuje silu a motorkári sa prebúdzajú zo zimného spánku. Je čas, ako vždy na jar, začať s XL pretekmi. Už 4 roky máme úvod sezóny v Maďarsku a inak to nebude ani teraz. V dňoch 6. – 7. mája 2017 sa stretneme na Piliscsev XL Maratóne, prvého podujatia MOTOMIX XL CUP-u.

V druhom májovom víkende nám pribudol sviatočný pondelok, preto budeme trénovať v sobotu a pretekať počas nedele. Predpokladám, že zaprší, pretože dosiaľ ani jeden z ročníkov sa bez zrážok nezaobišiel. Formát pretekov zostáva zachovaný: 4 hodinový maratón s hromadným štartom po vlnách podľa zaradenia. Ostávajú aj kategórie 1V 600, 2V 600 a 2V1000, no podľa nových pravidiel OPEN normálne vyhodnocujeme, ale nie je súčasťou XL CUP-u. Zachová sa aj veteránska podkategória pre Race: Dedo (jazdci nad 45 rokov).

Trať bude zase mierne upravená, zopár sektorov pribudne, niečo odbudne a čosi pôjdeme v protismere ako doteraz. Celková dĺžka trate zostane približne zachovaná. Značenie klasika: šípky a v sporných miestach pásky.

_DSC1083

Týždeň pred maratónom prebehne hromadný tréning a enduroškola, zorganizovaná KTM OKR a KTM Bratislava. Dvojica Riči Kuba a Robo Szász zabezpečia všetko potrebné, vrátane ostrieľaných jazdcov v úlohe inštruktorov.

Registrácia je otvorená od nedele 5. marca 2017, podrobnejšie pokyny uverejním dva týždne pred pretekmi. Platiaci pretekári všetkých kategórií majú v cene nálepky, štartovné, tréningy a ubytovanie v kempe na 3 dni, guláš a nealko v sobotu a v nedeľu, pripojenie na elektrinu a sprchy a wc. Počas pretekov máme zabezpečenú profi záchrannú službu priamo na mieste so sanitkou a so štvorkolkou. Limit na prihlásenie je 100 účastníkov.

Štartovné pre kategórie TURIST a RACE je 50,-€ pri platbe cez účet, 60,-€ pri platbe v hotovosti na mieste. Diváci majú vstup zdarma, ak ostanú na noc tak doplácajú 5,-€ za noc a stan/motorku. V bufete sa platí Eurami.

Poprosím dobrovoľníkov, ľadvinky a podobne o pomoc pri organizácii a pri fotografovaní.

Bankový kontakt: ČSOB Nitra č.ú. 4018525639/7500, IBAN: SK76 7500 0000 0040 1852 5639 Pri úhrade napíšte do poznámky svoje meno!!!

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií