www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Piliscsev Maraton 2015 – registrácia

autor: Haro007, 17. 8. 2015, Diskusia k článku (počet reakcií: 9) Piliscsev Maraton 2015 – registrácia

Po minuloročnom úspešnom vyskúšaní maratónu opäť popretekáme na výdrž. Bohužiaľ budú trate iba mierne modifikované. Tie odvážnejšie verzie zasahovali do územia susediaceho ranča, tak sme s Attilom trochu okresávali.

V piatok, 11.9.2015 od rána 8:00 otvoríme technické prebierky a podľa potreby potrvajú do 20:00. Po tomto termíne nie sme schopní prijímať techniku. Prípadné výnimky udeľujem osobne na požiadanie vopred. Počas piatku sú aj POVINNÉ tréningy, pričom vždy na začiatku jazdenia štvorkolka ukáže príslušné zavádzacie kolo. Počet tréningových okruhov nie je stanovený.

Rozdelenie na kategórie a triedy je mierne zmenené.

Kategória RACE pozostáva z triedy Freeride, do 600, nad 600 1V, nad 600 2V a a nad 1000. Všetci z RACE pretekajú 4 hodiny s hromadným štartom. Pokiaľ bude niekto nútený dolievať palivo, za každé dočapovanie sa mu jedno kolo odpisuje. Pokiaľ si niekto ponesie palivo aj v batohu, či na nosiči, dolievanie nie je penalizované.

Výnimkou je Freeride. Jazdia iba 2,5 hodiny po RACE trati, môžu dolievať benzín, prípadne meniť batérie koľko chcú. Ich trieda je prednostne určená pre KTM Freeride s akýmkoľvek pohonom, prípadne pre trialy a podobné stroje hocijakej značky.

_DSC1630

TURIST budú jazdiť 2,5 hodiny s hromadným štartom, dolievať benzín môžu iba s penalizáciou. Rozdelenie na triedy je do 600, nad 600 a nad 1000.

V sobotu 12.9.2015 prebehne hlavný pretek. Predpokladaný štart pre RACE je 8:30 a hneď po nich TURIST. V mieste štartu bude vyhradená plocha na uskladnenie bandasiek a na opravy. Samozrejme, jazdci si v prípade núdze môžu navzájom pomáhať opravami a palivom na trati bez postihu. Platí to iba pre dojazd do priestoru štartu a cieľa, tam musí jazdec dočerpať z vlastných zásob.

Kto vyrazí s plnými nádržami, je pomalý ale nedostane penále a naopak. Okrem možnosti stratégie týmto vyrovnávam handicap ľahkých strojov s malou nádržou a ťažkých tankerov v rámci kategórií.

V sobotu podvečer vyhlásime víťazov maratónu a rozdáme ceny.

Registrácia je otvorená, podrobnejšie pokyny uverejním dva týždne pred pretekom. Jazdci Race s vekom nad 45 rokov napíšu do poznámky Dedo. Platiaci pretekári všetkých kategórií majú v cene nálepky, štartovné, tréningy a ubytovanie v kempe na 3 dni, guláš a nealko v piatok a v sobotu, pripojenie na elektrinu a sprchy a wc. Počas preteku máme zabezpečenú profi záchrannú službu priamo na mieste so sanitkou a so štvorkolkou.

Štartovné pre kategórie TURIST a RACE je 50,-€ pri platbe cez účet, 60,-€ pri platbe v hotovosti na mieste. Diváci majú vstup zdarma, ak ostanú na noc tak doplácajú 5,-€ za noc a stan/motorku. V bufete sa platí Eurami.

Poprosím dobrovoľníkov, ľadvinky a podobne o pomoc pri organizácii.

Bankový kontakt: ČSOB Nitra č.ú. 4018525639/7500, IBAN: SK76 7500 0000 0040 1852 5639. Nezabudnite dopísať pri prevode svoje meno, nech viem priradiť platbu ku konkrétnemu človeku.

Takže v polovici septembra sa vidíme na maďarských pieskoch. A možno ani nebude pršať, či?

_DSC1957

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií