www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Piliscsev 2018 – registrácia

autor: Haro007, 3. 4. 2018, Diskusia k článku (počet reakcií: 0) Piliscsev 2018 – registrácia

Prvé preteky sezóny 2018 pre XL endurá sa blížia a tak nastal čas pre registráciu (prebehne na stránke MotoRide.sk). Najprv si povedzme niečo k akcii samotnej.

Preteky sa uskutočnia v areáli MX Piliscsev v Maďarsku GPS N47°40´26,03“ E18°47´32,22“. K dispozícii bude ako vždy parkovacia plocha, tečúca voda, wc a sprcha. K tomu osvedčený bufet na čele s Jankou, počas pretekov sanitka a traťoví maršáli. Hlavným organizátorom je Martin Roško, alias ROHLÍK, ktorý ma láskavo vystrieda vo funkcii. Konečne si užijem preteky ako pomocník bez zodpovednosti a stresov.

Registrácia je spustená a potrvá do poludnia stredy 2.5.2018. Jazdci majú možnosť prihlásiť sa do klasických kategórií: Open, 1V 600, 2V 600 a 2V 1000. Trieda Turist zaniká, veteráni pod prezývkou Dedo ostávajú (vek nad 45 rokov, napíšu Dedo do poznámky prihlasovacieho formulára). Cena zostáva po starom, čiže 50,-€ na účet č. IBAN – SK67 3100 0000 0032 4005 6605, prípadne 60,-€ na mieste v hotovosti. Za to majú účastníci nárok na tréning, preteky, štartové číslo, 2x obed a 2x nealko v bufete a miesto v bivaku. Posledný termín na prevod peňazí je do utorka 1.5.2018 polnoci, aby stihli financie nabehnúť. Pri posielaní úhrady je nutné dopísať do poznámky meno platiaceho, inak nie je možné identifikovať platcu.

Kto má zaregistrované stále štartové číslo do celého XL seriálu, nech ho napíše do poznámky pri registrácii. Pripravte si aj 50,-€ v hotovosti ako vratnú zálohu na GPS Tracker. Bude povinnou výbavou na monitorovanie trasy pretekárov, po vrátení sa celá záloha vracia späť.

Časová organizácia je bez zmien, zostáva formát sobotného zápolenia. Prebierky sú naplánované na celý deň v piatok 4.5.2018 (prísť možno už vo štvrtok). Po prebierke je povinné trénovať po vyznačenej trati a podľa stanovených pravidiel a rozpisov. Rally prebehne v sobotu 5.5.2018 dopoludnia, po nich sa uskutoční vyhodnotenie a motorkárska veselica. Rozchod v nedeľu je možné okoreniť dopoludňajším pojazdením.

V sobotu o 8:00 vypukne povinná rozprava a o 9:00 hromadný štart po kategóriách. Trať opäť mierne pomeníme a hlavne ju Atilla v maximálnej možnej miere strojovo upraví. Charakterom bude viacej do rýchla, preto je naplánovaná 4-hodinová nádielka pretekania. Odpadá odrátanie kola za tankovanie pre kategóriu OPEN, to je možné pre všetky kategórie iba v určenom priestore. Sprísnené dodržiavanie pravidiel z rozpravy má za cieľ odstrániť raz a navždy skracovanie okruhu, nešportové správanie sa na trati, zhovadilý prejazd priestorom časomiery a podobne. Vinníci budú bez milosti vylúčení z rally bez náhrady štartovného. Vyhlásenie výsledkov po kategóriách a odmena pre víťazov by mali byť cca 2 hodiny po ukončení pretekov.

Otázkou zostáva počasie, ktoré vždy prekvapilo dažďom, aby nakoniec trať mala ideálny povrch. K tomuto faktu treba prispôsobiť obutie motoriek. To odkontrolujeme na prebierkach, rovnako ako výstroj a ochranu jazdcov. Ostatné po starom, stačí nabrať odvahu, zaplatiť a prísť.

Haro

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií