www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

PILISCSEV 2016 – hromadný tréning

autor: Haro007, 4. 10. 2016, Diskusia k článku (počet reakcií: 2) PILISCSEV 2016 – hromadný tréning

Niektorí z nás sezónu končia na Silvestra a začínajú na Nový rok. Iní prerušia jazdenie na nevyhnutnú dobu počas jesenných pľuští a zimných fujavíc. Tak či onak, patrí sa urobiť symbolickú bodku za sezónou 2016, nehľadiac na príslušnosť ku ktorejkoľvek spomenutej kategórii.

Už po tri roky som presunul organizačné pôsobenie zo Záhoria do Maďarska. Piliscsev plnohodnotne nahradil obľúbené pieskové divočenie a ponúka stále nové a nové možnosti. V súčasnosti prebiehajú dokončovacie práce na prerábke motokrosovej trate a v mojej hlave je už pevný plán na novú enduro trasu. Oba tieto fakty chcem využiť na poslednej hromadnej akcii aktuálnej sezóny a pojazdiť opäť niečo iné ako doteraz.

03

Koncom minulého roka, v polovici decembra, vládlo relatívne stále a mierne počasie. Teploty neklesali pod nulu a zrážky sa držali niekoľko dní na minime. Tak sme sa stretli zopár dní pred Vianocami na trati so Števom Svitkom a s Maťom Benkom, využili dar prírody a masakrálne pojazdili. Šlo to parádne. Tak si myslím, že rovnaká paráda by mohla prebehnúť aj koncom tohto októbra. Síce som najprv chcel využiť termín v polovici mesiaca, no Atilla ešte niečo pracovne dolaďuje na trati, o týždeň nato sú posledné preteky Piliscsevu 2016. Preto predbežne určujem dátum na 29. – 30. 10. 2016. Počasie nikto nezaručí, ale v prípade veľmi nepriaznivej predpovede zareagujeme presunutím termínu.

Vzhľadom k neskorému dátumu a neznámemu počtu účastníkov nebudem rezervovať celý areál iba pre nás. Stačí prísť, zaplatiť bežný poplatok Ferencovi (8,-€ na deň a rovnako za noc) a jazdiť. Osobne dám zavádzacie kolá na budúcoročný Sand Maratón a večer niečo zjeme a vypijeme a vypijeme a vypijeme. Ako vždy kua. Kto má chuť, nech príde. S Karčim, so Slavom a s Farynom tam budeme určite ladiť a mudrovať do zblbnutia.

Mahátmá Haro

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií