www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Kniha „Štefan Svitko a Dakar“

autor: Haro007, 6. 11. 2015, Diskusia k článku (počet reakcií: 4) Kniha „Štefan Svitko a Dakar“

S radosťou oznamujem všetkým priaznivcom Števa Svitka, že onedlho uzrie svetlo sveta naša spoločná kniha. Vyše polročná práca sa chýli ku koncu. Ešte doťahujeme grafiku, kontrolujeme texty a údaje. 160 farebných strán formátu A4 bude odmenou za vynaloženú námahu.

Števo má za sebou tak bohatú a úspešnú kariéru, že ani nie je možné venovať sa jej celej. Preto opisujeme iba preteky, ktorými sa preslávil aj mimo motoristické kruhy. Slováci poznajú hlavne jeho účinkovanie na Dakar Rally a tak kniha opisuje príbehy na tomto podujatí.

Aby čitatelia pochopili fenomén Dakaru, texty a obrázky objasňujú okrem samotnej rally aj históriu, vývoj techniky, zákulisie, navigáciu a motorky, na ktorých Štefan Dakar odjazdil. Kniha by mala mnohé povedať odborníkom aj totálnym laikom.

Umožňujeme fanúšikom a sponzorom možnosť zviditeľniť sa a za platené logo byť zvečnený v knihe. Serióznym záujemcom pošlem ponukový list, píšte na harsani@stonline.sk . Pomôžete tým vydať knihu v dostatočnom množstve.  Výťažok z predaja bude použitý na ďalšie pretekanie Števa, ktorý pravidelne s problémami zabezpečuje financie na Dakar.

O dátume vydania budeme včas informovať, tiež o spôsobe predaja a o cene. Zatiaľ ponúkam náhľad na niekoľko vybraných dvojstrán ako malú ochutnávku.

Haro

DAKAR_2010

DAKAR_2011

DAKAR_2012

DAKAR_2013

DAKAR_2014

DAKAR_2015

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií