www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Kde kúpiť knihu o Števovi a Dakare?

autor: Haro007, 15. 3. 2016, Diskusia k článku (počet reakcií: 0) Kde kúpiť knihu o Števovi a Dakare?

Konečne je hotovo. Kniha sa narodila s pôrodnými bolesťami adekvátnymi jej dôležitosti a veľkosti. V utorok večer som dal dohromady posledné peniaze (aj za predanú motorku a úver), aby som v stredu, zadĺžený až po uši, priniesol z Banskej Bystrice plný nákladiak kníh. Vykladám ich v IKARE v Blave, najväčšom distribútorovi literatúry u nás. Vo štvrtok večer predstavujeme a krstíme knihu na výstave motoriek v Blave a v sobotu Števo podpisuje prvé exempláre v Inchebe. Od tohto okamihu neustal prúd otázok, kde sa k dielu dostať.

Všetko je úžasne jednoduché. Od pondelku 14.3.2016 je kniha na pultoch všetkých kníhkupectiev na území Slovenska za jednotnú cenu 29,50,-€. Zároveň ju ponúkajú všetky významnejšie internetové predajne u nás aj v Čechách so zľavami v rozsahu 10-25%. Stačí iba googliť. Zopár kusov s podpismi ostali Števovi aj mne, tie posunieme osobne za 30,-€ záujemcom. Ale nik nemá čas posielať knihy na dobierku a podobne.

Vzhľadom k nedostatku času zatiaľ neplánujeme veľké autogramiády. V prípade zmeny dám určite vedieť. Zatiaľ si podľa ohlasov začínam uvedomovať, že kniha má svoje kvality. Dúfam v dobrý úspech na trhu, pretože teraz máte všetko v rukách vy. Ak bude komerčne úspešná, dokážem o rok dokončiť a vydať knihu „Jaro Katriňák a Dakar“. Tak kua kupujte a kupujte!!!

http://lepsiden.sk/dakar-stefan-svitko/

http://www.webnoviny.sk/knihy/clanok/1048232-nova-kniha-stefan-svitko-a-dakar/

http://www.martinus.sk/?uItem=231189

http://www.gorila.sk/product/632687

http://www.bux.sk/knihy/294081-stefan-svitko-a-dakar.html

Haro

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií