www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Katriňák, žlté trabanty a cestovné endurá

autor: Haro007, 20. 5. 2013, Diskusia k článku (počet reakcií: 0) Katriňák, žlté trabanty a cestovné endurá

Dátum 31. Máj až 2. Jún 2013

Miesto: Hotel Ski and Fun, Jasná, Nízke Tatry

Čo majú tieto tri veci spoločné? Jeden dátum a jedno miesto.  Od 31. mája do 2. júna budete môcť stretnúť Jara Katriňáka a Dana Přibáňa v Jasnej na ATE moto days. Jaro povedie enduroškolu zameranú na veľké endurá. Tréning bude na enduro trati, kde si budete môcť natrénovať jazdu v teréne pod dohľadom profíka, navyše iba v cene vstupného. V piatok večer Vás čaká Jarove rozprávanie o rally Dakar a Transorientale. Jara doplní Haro (Peter Haršáni) , ktorý absolvoval tento rok Intercontinental rally a má zážitky ešte v živej pamäti. Dan spolu s Marekom Slobodníkom budú rozprávať o svojej dobrodružnej ceste  naprieč Južnou Amerikou. Na dvoch Trabantoch, poľskom Fiate a Jawe 250 prekonali viac ako 20 000 kilometrov. Na ceste prešli amazónskym pralesom, púšťou ale aj horskými prechodmi v nadmorskej výške 5000 metrov.  Bude to večer plný pútavých príbehov s vôňou amazónskych pralesov.

Keďže víkend bude patriť hlavne motocyklom, nebudú chýbať ani testovacie jazdy. Vyskúšať si budete môcť hlavne cestovné endurá. Samozrejmosťou je nové vodou chladené BMW R 1200 GS  a KTM 1190 Adventure. Zastúpené bude aj ďalšie značky, spolu až deväť výrobcov.

BMW R1200GS Adventure 06  2

Testovacie motocykle:

Program sme ďalej doplnili o foto a video workshop. Či už fotíte zrkadlovkou alebo mobilom, základné pravidlá platia rovnako. Počas workshopu sa zoznámite so základnými prvkami obrazu a kompozíciou. Ďalšími témami budú fotografia krajiny, architektúry, reportáž a dokument z ciest. Workshop bude pod vedením skúseného fotografa a cestovateľa. Tí ktorí preferujú video sa budú môcť zúčastniť kurzu zameraného na prácu s kamerou. Profesionál vám vysvetlí základné princípy ale aj celkovú koncepciu pri výrobe a príprave filmu. Nemusíte sa báť, že pôjde o suchú prednášku. Workshop bude prebiehať vonku, kde si všetko vyskúšate a odkonzultujete s lektorom.

Máte vlastný film z ciest, či fotky o ktoré sa chcete podeliť? Podeľte sa s nimi na ATE moto days. Pripravená je premietacia sála. Dajte nám vedieť pri prihlasovaní a my vám dáme priestor.

Ubytovanie je zabezpečené v hoteli Ski and Fun**.  K dispozícii sú dvoj a štvorposteľové izby vybavené sprchou, WC, TV. Postarané bude nielen o vás ale aj o vaše motorky. Počas celej noci bude parkovisko strážené SBSkou.

t12

Program

Piatok

Sobota

– premietanie prihlásených filmov a voľná zábava 23:00

Nedeľa

Ubytovanie

All inclusive 

Do 25.5

Od 26.5. do 30.5.

Na mieste

posteľ

prístelok

posteľ

prístelok

posteľ

prístelok

2 noci

60

54

65€

59€

70€

64€

1 noc

40

37

45€

42€

50€

47€

Picture 1

V cene ubytovania je zahrnuté:

Samostatné ubytovanie: 15 eur osoba / noc
V cene ubytovania je zahrnuté:

k60scout_v2

Vyhrajte sadu nových pneumatík K60 Scout

Stačí sa zaregistrovať do 22.5.2013. Každý kto pošle prihlášku do tohto termínu a uhradí  registračný poplatok bude zaradený do losovania. Navyše budeme hľadať aj nového majiteľa pre moto navigáciu Garmin Zumo 350 LM. Zaregistruj sa a prídi prvý júnový víkend do jasnej na ATE days. A štastný majiteľ mozeš byť práve ty. Bohatý program, známi hostia a rôzne súťaže budú zárukou skvelého víkendu. Navyše si budete môcť odniesť hodnotné ceny, množstvo nových skúseností a spoznať nových ľudí. Všetkých srdečne pozývame a tešíme sa na vás. Viac informácii nájdete na www.ate-days.sk

Sledujte nás aj na Facebooku  https://www.facebook.com/AteMotoDays

loga2

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Bratislava Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií