www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Kapro nás opustil

autor: Haro007, 16. 2. 2015, Diskusia k článku (počet reakcií: 1) Kapro nás opustil

Smutná správa ma čakala po návrate z Afriky. Kapro nás navždy opustil a už motorkuje v Nebi. Ako býva u motorkárov zvykom, jeho nečakaný odchod spôsobila iná udalosť ako jazda v jednej stope.

Všetci si Ivana Karasa pamätáme ako kultového cestopisca, pútavo zobrazujúceho v článkoch príbehy z odľahlých končín Zeme. Doslova vykopol dvere do sveta tým, že začal o svojich dobrodružstvách písať. Tak vlastne spopularizoval cestovanie a dodal odvahu mnohým váhajúcim, či málo informovaným. S parťákmi, ale aj sólo, precestoval severnú Afriku, Áziu, Island a neskôr veľa už nepublikovaných miest sveta.

Málo kto vie, že bol nadaným fotografom so svojským pohľadom na svet, ktorého som nútil do výstavy úžasných prírodných scenérií na fotkách. Pod vzhľadom nezávisláckého rastafariána sa skrývala hĺbavá a šľachetná duša. Zoznam tých, ktorým nezištne pomohol, je dlhý. Patrím medzi nich a mám v duši prázdno. Jedinou útechou je viera, že Kapro už vegetuje v lepšej dimenzii bytia a typickým spôsobom, so šišou medzi zubami, sa nám smeje. Budeš nám chýbať, KAMOŠ!!!

kapro

 

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií