www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

INTERCONTINENTAL RALLY 2013 – hotovo s prípravami

autor: Haro007, 20. 1. 2013, Diskusia k článku (počet reakcií: 3) INTERCONTINENTAL RALLY 2013 – hotovo s prípravami

Konečne odpočítavame posledný týždeň pred štartom tohtoročnej Intercontinental Rally z Almerie do Dakaru. Včera sme v Brne s Jindrom Moravcom nakladali naše stroje a vybavenie na Hiluxa, dnes je Jindro s technikou v Prahe. Tam zostávajúci členovia tímu zapĺňajú dodávku a šoféri v utorok v noci vyrážajú smer Španielsko. Za doprovodom doletíme v sobotu 26.1., v nedeľu máme technické prebierky a v pondelok začíname naostro.

Motorka aj vybavenie sú starostlivo nachystané, ale uvidíme až v Afrike čo zostalo zabudnuté doma. Najpálčivejšou je teraz téma bezpečnostnej situácie v Mali susediacou s Mauretániou aj so Senegalom. Miestni islamisti dostávajú síce na frak, ale citlivé reakcie na chúlostivý náboženský militantizmus bude hlavne v prudérnej Mauretánii cítiť. Nás musí skôr zaujímať skôr počasie v zimnom Atlase ani nie z pohľadu teplôt ale skôr zrážok. Snáď nebude veľmi pršať a snežiť. Dolu na juhu býva aj v tomto období príjemne.

V sobotu bude spustený článok s LIVE sledovaním jazdcov na trati pomocou satelitov a zároveň budem posielať krátke denné správy a obrázky pokiaľ budú sily, čas a pripojenie. Držte palce nech uvidíme Ružové jazero v Dakare zdraví a zo sedla motorky!

Haro

foto 002x

loga-02

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií