www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Bačov memoriál 2019 zrušený!!!

autor: Haro007, 29. 3. 2019, Diskusia k článku (počet reakcií: 1) Bačov memoriál 2019 zrušený!!!

S veľkou ľútosťou musím oznámiť, že memoriál na počesť nebohého kamoša Baču musím odvolať. Neuveríte, čo je príčinou. Postupne som získal povolenie od Ministerstva obrany SR, od Správy CHKO Záhorie a aj od Úradu životného prostredia. Ďakujem týmto všetkým menovaným za promptné a ústretové riešenie žiadostí. No svet okrem dobrých ľudí a profesionálov obývajú aj tí menej dobrí.

Jedným z nich je istý pán Slávik, notoricky známa osoba v stavbárskych a developerských kruhoch. Založil Združenie domových samospráv (ZDS), organizáciu na ochranu výrubov stromov a podobne. V skutočnosti sa jedná o výpalnícku ekoteroristickú skupinu, vstupujúcu do všemožných konaní, prechádzajúcich cez Úrady životného prostredia. S ultraliberálnou politickou stranou Progresívne Slovensko za chrbtom a ESET-om po boku vydiera všemožných investorov tým, že odvolaniami donekonečna zdržiava všemožné schvaľovacie konania, pokiaľ si nezaplatia „ekologické poradenstvo“ v hodnote mnohých tisíc Eur. Samozrejme, o prírodu a jej ochranu nejde vôbec. Ide o špinavé peniaze, o moc a o vplyv.

Tak sa stalo, že ZDS sa stalo účastníkom schvaľovania našich pretekov na pieskovej ploche, kde bežne dopadajú rakety a jazdia tanky. Tým sme prišli o cenný čas a do stanoveného termínu nedokážem mať posledný potrebný papier v rukách. Súdruh Slávik bude tvrdiť, že mu išlo o ochranu miestneho safari, pretože húfy žiráf a byvolov, stáda zubrov a mamutov, množstvo krokodílov v mláke v pieskovej jame je potrebné chrániť pred zlými motorkármi. A to nespomínam kolibríkov, plameniakov, pelikánov a iné bežné vtáctvo.

Ak dotyčného stretnete, poďakujte mu a pripomeňte, že Božie mlyny melú spoľahlivo a že karma vie byť poriadna sviňa.

Ešte raz prepáčte, že som nedokázal dotiahnuť krásnu akciu do konca, osud bol proti. Snáď to pochopí aj Bača tam hore a jeho pozostalí a Vy tu na Zemi.

Haro

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií