www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

ATE Moto Days 2013

autor: Haro007, 4. 5. 2013, Diskusia k článku (počet reakcií: 2) ATE Moto Days 2013

Dátum 31. Máj až 2. Jún 2013  Miesto: Hotel Ski and Fun, Jasná, Nízke Tatry

Si dobrudruh, ktorý brázdi kontinenty na dvoch kolesách? Máš v krvi túžbu po dobrdružstve? Chcel by si zažiť rally na vlastnej koži? Ak si odpovedal aspoň raz áno, pozývame Ťa na prvý ročník ATE moto days. Bude to víkend plný motoriek, dobrodružstva a dobrej nálady.

Stretneš mladého slovenského cestovateľa  Mareka Slobodníka, ktorý došiel na pionieri až k Aralskému moru. S ním príde aj český dokumentarista a dobrodruh Dan Přibáň, ktorý na trabante prešiel nejedným kontinentom . Spolu vám porozprávaju o spoločnej ceste “Trabanten naprieč Južnou Amerikou”.

Ak Ťa lákajú diaľkové rally, iste neodoláš tréningu pod dohľadom slovenskej legendy  Jara Katriňáka. Jaro sa už niekoľko rokov venuje škole enduro jazdy a organizovaniu kempov v Rumunsku. Vysvetlí, ako si poradiť aj s veľkou a tažkou motorkou a ako zdolávať prekážky na ceste aj v teréne.

3273.3

Ak sa žiadna tvoja cesta nezaobíde bez fotoaparátu či kamery, profesionál ti poradí ako spraviť fotky a video ešte lepšie.

Nebudú chýbať ani testovacie jazdy na najnovších cestovných endurách rôznych značiek. Budete si môcť vyskušať novinky ako BMW R 1200 GS LC či novú KTM 1190 Adventure. Spolu by sa mali predstaviť cestovné endurá až siednych značiek.

Sprievodný program

05

Pre tých čo si chcú zajazdiť offroad, bude vo vymedzenom čase prístupné enduro trať Liptovský Peter – Kaleník. Onroad jazdci určite neodolajú výjazdu okolo Liptovskej Mary, či horskému prechodu Huty smerom na Zuberec.

Ubytovanie pre účastníkov bude v hoteli Sky and Fun **. Do 7.5. je cena dvojdňového pobytu 55 eur a 35 eur na jeden deň. V cene je ubytovanie, raňajky formou švédsky stolov, večera a účastnícky poplatok. Pre neubytovaných je účastnícky poplatok 10 eur do 15.mája, potom 15 eur. Prihlášky posielajte mailom na registracia@ate-days.sk

Máš doma skvelé fotografia alebo film z ďalekých krajín? Chceš sa podeliť o svoje zážitky z exotických ciest? Ak Ti nechýba odvaha zobrať mikrofón do rúk zapoj sa do nášho programu. Pripravíme Ti miesto a čas na tvoju prezentáciu. Napíš nám na registacia@ate-days.sk. Ak sa rozhodneme pre tvoj príbeh, máš ubytovanie na celý víkend zadarmo.

Bohatý program, známi hostia a rôzne súťaže  budú zárukou skvelého víkendu. Navyše si budete môct odniesť hodnotné ceny a množstvo nových skúseností. Srdečne vás všetkych pozývame a tešíme sa vás.

Viac informácii  na www.ate-days.sk  Text: Milan ZOOO Husnaj, foto: archív autora

01

Partneri2

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií