www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Ako ďalej v Mitase?

autor: Haro007, 15. 7. 2014, Diskusia k článku (počet reakcií: 20) Ako ďalej v Mitase?

Moravský Mitas patrí medzi významných výrobcov pneumatík pre nás, brázdičov kameňov Rumunska a aj dún Sahary. Zároveň má snahu počúvať hlas zákazníkov a prispôsobovať dezény ich požiadavkám. Široký sortiment dezénov a zmesí má podľa mňa iba jedinú trhlinu: chýba originálna rally pneumatika. Teda pneumatiky. Práve sem smeruje článoček.

Práve testujem všetko použiteľné obutie od Mitasu pre ťažké a rally endurá, aby som podal výstup pre možný, a nie nereálny vývoj novej zadnej rally pneumatiky. Samozrejme porovnanie neprebehne iba v rámci produktov jedného výrobcu, ale zameriam sa aj na iných dodávateľov.

Čo vlastne očakáva amatérsky (aj profi) užívateľ od rally pneumatiky? VÝDRŽ, DOPREDNÝ ZÁBER, BRZDNÝ ÚČINOK, BOČNÚ STABILITU, CENOVÚ DOSTUPNOSŤ. To momentálne nespĺňa žiadna guma na trhu. Preto sa pokúsime aj formou diskusie dopracovať k výsledku. K pneumatike vhodnej na off cestovanie aj na FIM preteky. Po článku o reálnych vlastnostiach čakám plodnú diskusiu k veci, snáď za mesiac. Máte jedinečnú možnosť stať sa tvorcami dezénu, ktorý preští ostatné. Tak neváhajte a zapojte sa do výmeny skúseností.

Sponzori

Mitas FOX RACING KTM Faryn Suspension motoline

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií