www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Home Forums Články Diskusia k článku: Utopené Erberg Rodeo 2013

Diskusia k článku: Utopené Erberg Rodeo 2013

Zobrazujú sa príspevky 5 - 1 cez 5 (z 5 celkovo)
Autor Príspevky
Autor Príspevky
3. 6. 2013 14:15 #15011

Haro007

Diskusia k článku Utopené Erberg Rodeo 2013

4. 6. 2013 10:09 #15021

bacaono

Tak neviem ci som nejaky divny ja , ale tymto extremnym extremom stale nejako neprichadzam na chut.

4. 6. 2013 11:25 #15022

Haro007

Bača: Z Erzbergu ukazujú iba najkrkolomnejšie pasáže. Ala podstatnú časť tvoria zjazdy a výjazdy relatívne „normálne“. Niektoré som dal aj na 950-ke. A vidieť reálne možnosti naživo je fakt paráda.
Inak je to najťažší jednodňový pretek, tak to je naozaj masaker. Niekedy na hranici pochopu.

5. 6. 2013 11:36 #15024

Hajnej

Prolog byl letos zkrácený na jedno kolo a cca poloviční délku, kuli husté mlze v horní části tratě, na čemž hodně vydělali Ti, kteří jeli svůj prolog až v sobotu, kdy už bylo počasí celkem Ok…
Bača: s běžným endurem už to opravdu má jen málo společného, ale je úžasný co se dá skutečně na motorkách dokázat, když člověk umí. Pravdou ale je, že v těchto závodech už dnes dokážou uspět většinou jen jezdci, kteří se na extrem enduro víceméně specializujou. Ale vše se vyvíjí.. jak by se před 30 lety mluvilo o třeba freestylu, nebo supercrossech v halách… dnes už běžná věc. Nakonec už i erz se jezdí 20 let.
Palec hore Jarvisovi, konečně mu to nedokázali vzít „od stolu“.

5. 6. 2013 13:01 #15025

bacaono

Ano, beriem ze vsetko sa casom vyvija, a inak to nemoze byt ani tu. Len sa pytam kam to je az schopne dospiet?
Ten priklad freestylu a supercrossu je prefektny. 😉
Asi to bude tym, ze sa na to moc divam ocami oddychovo, relaxacno, pohodoveho jazdca, ktory mal hnedy pasik na gatiach aj v pasazach, o ktorych Hajnej tvrdil ze sa daju prejst na cestnych gumach. 🙂

Zobrazujú sa príspevky 5 - 1 cez 5 (z 5 celkovo)

Pre odpovedanie v tejto téme sa musíte prihlásiť.

Sponzori

Faryn Suspension Mitas KTM Bratislava FOX RACING

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií