www.advRiders.sk – dobrodružstvo v jednej stope

Registrácia

Prihlásenie:

Home Forums Články Diskusia k článku: Sand Baja 2014 – nová lokalita

Diskusia k článku: Sand Baja 2014 – nová lokalita

Zobrazujú sa príspevky 7 - 1 cez 7 (z 7 celkovo)
Autor Príspevky
Autor Príspevky
18. 6. 2013 17:08 #15121

Haro007

Diskusia k článku Sand Baja 2014 – nová lokalita

20. 6. 2013 11:05 #15127

chladic

servus haro.
mam priatelku z madarska z mesta veszprem. ked zrusili dakar v roku 2008 tak sa tam uskutocnil nahradny dakar. ja som tam bol v maji jazdit. bolo tam super. je to vojensky priestor, sama sotolina a nespocetne vela ciest. takze ziaden piesok a zase vojensky priestor. neviem ako to je v madarsku s povoleniami ale organizuju sa tam tiez rally preteky aut.

20. 6. 2013 12:05 #15128

Haro007

Chladič: O Vespréme z počutia viem a bývala tam každoročne úspešná baja pre motorky. Keď si tam bol osobne jazdili ste bez obmedzenia? Prípadne má tvoja kamoška možnosť zistiť niečo bližšie? Ja skúsim pozrieť nejakú blízku pieskovú trať, dá sa to zlúčiť aj s presunom. Daj prípadne vedieť. To by mohla byť paráda.
H.

• Táto odpoveď bola upravená pred 4 rokmi, 3 mesiacmi používateľom  Haro007.
  • Táto odpoveď bola upravená pred 4 rokmi, 3 mesiacmi používateľom  Haro007.
21. 6. 2013 14:03 #15131

chladic

jazdil som tam bez problemov,ale je tam vsade cedula zakaz vjazdu, vojensky priestor. my zijeme v taliansku pri bolzane a na SK a HU prichadzame len 2 krat za rok. takze nemame tam ziadne kontakty.ale mozno nieco viac budu vediet chalani ktory organizuju Bratislava Budapest rally. mozno ma niekto kontakty na nich. rad by som pomohol, ale som prilis daleko. 🙂

25. 6. 2013 09:48 #15133

Sadilek

A proč né v Čechách?Lokalita Bělá pod Bezdězem.KTM tam pořádá svoje dny a písku je tam habaděj.Myslím že s jednorázovou akcí by neměl být problém.Když to umí ktm.
Měj se.

25. 6. 2013 13:32 #15134

Haro007

Sadilek: Ďakujem za typ, zaujímavý flek. Samozrejme Čechy sú vítané, iba som nevedel o pieskových lokalitách u Vás. Pozeral som to na Googli, pekný pieskový terén dokonca aj s motokrosovou traťou. Beriem to ako možnú alternatívu, hoci budem v rámci možností uprednostňovať také miesto, kde dokážem konečne urobiť aspoň 25-30km dlhý rýchly pieskový okruh s technickými vsuvkami. Aby sme všetci mali pocit „púštneho“ preteku, kde sa prvé dva prevody radia iba pri rozbiehaní a kde dáme veľkú dennú porciu kilometrov.
Haro

25. 6. 2013 13:35 #15135

Haro007

Veľmi zaujímavý typ posunul Jašterica. Ide o Dabas v Maďarsku, to by bola tiež paráda. Jazdil sa tam aj Central Europe Dakar 2008. Ak má niekto kontakt na miestnych, dajte vedieť.
H.

Zobrazujú sa príspevky 7 - 1 cez 7 (z 7 celkovo)

Pre odpovedanie v tejto téme sa musíte prihlásiť.

Sponzori

Faryn Suspension Mitas KTM Bratislava FOX RACING

Partneri

Bighusky

Posledné príspevky v diskusií